Závěs představuje část zařízení pro zvedání, přesun a zacházení s klienty, který se používá spolu se zvedákem za účelem usnadnění přemisťování klienta. Závěs se skládá ze speciálně navrženého a vytvořeného kusu textilie, který se umístí pod klienta a okolo něj předtím, než se připevní k rozpěrnému třmenu/hrazdičce zvedáku za účelem zvedání a přesunu klientů. Závěsy Oxford byly navrženy na základě dlouhodobých zkušeností a zpětné vazby klientů tak, aby jejich vlastnosti různým požadavkům na zvedání a přesun při různých variantách použití.

Závěsy jsou vyráběny v provedení koupacím, polstrovaným nebo standartním.

Výhody: Usnadnění přesunu, rychlost a bezpečnost a pohodlnost přesunu, možnost ušít závěs klientovi přímo na míru, nosnost závěsů vyhovuje všem nabízeným zvedákům

Omezení: ne každý závěs je na všechno vhodný

Novinka

Mobilní skládací elektrický zvedák pro pacienty Ulisse El Cl 150

Mobilní skládací elektrický zvedák z oceli s elektro-pohonem pro 150 kg. 59 cyklů na baterii, čtyřbodová hrazdička pro závěsy. Pogumovaná kola s brzdami, nouzové zastavení a malý manévrovací prostor.

Stropní zvedák Oxford Elara

Nový stropní závěsný zvedák OXFORD Elara je ideálním řešením pro splnění Vašich potřeb týkajících se zvedání a přesunu. Použitím tohoto závěsného systému budete šetřit záda jak klientům, tak i personálu.

Závěsná lehátka

Závěsná lehátka slouží pro zvedání a přesun pacientů, kteří by měli zůstat při jejich zvedání a přesunu ve vodorovné poloze.

Kluzné, přesuvné podložky a pomůcky

Slouží pro usnadnění manipulace s klienty, pro jejich snadnější polohování a přemísťování

Závěs transportní

Transportní závěs je bezkonkurenčně nejměkčí transportní závěs pro aktivní zvedáky na současném trhu.

Závěs stavěcí

Stavěcí závěs je bezkonkurenčně nejměkčí stavěcí závěs pro aktivní zvedáky na současném trhu.

Závěs komfortní jednorázový

Jednorázový komfortní závěs je navržen tak, aby vyhovoval minimálně 85-90% klientů. Samozřejmostí závěsu je podpora hlavy klienta s možností umístění měkké opěrky hlavy. 

Závěs jednorázový s plnou oporou zad

Závěs Jednorázový s plnou podporou zad je navržen tak, aby vyhovoval minimálně 85-90% klientů. Díky svému důmyslnému provedení uchycení v horní části je docíleno toho, že klienti při zvedání a přesunu mají záda v rovné poloze a nedochází k prohnutí jejich zad.

Závěs s dlouhým sedem

Závěs s dlouhým sedem je určen jak pro osoby po amputaci končetiny nebo končetin, tak i pro ostatní klienty. Tímto závěsem je možné zvedat klienty ze země, z lůžka i ze sedu.

Závěs Silkfit

Nový závěs Silkfit je navržen tak, aby byl flexibilní a vyhovoval 85-90% klientů. Je nejvhodnější hlavně pro zvedání a přesun klientů, kteří sedí ve stísněných sedačkách nebo malých prostorech.

Závěs rychloupínací

Rychloupínací závěs je základní závěs pro zvedání a přesun klientů. Byl navržen tak, aby vyhovoval minimálně 85% klientů.

Závěs s plnou podporou zad

Závěs s plnou podporou zad je navržen tak, aby vyhovoval minimálně 85-90% klientů.

Závěs chodící

Chodící závěs Oxford je navržen tak, aby podporoval klienty při vstávání, stání, návštěvě toalety a hlavně při nácviku chůze.

Závěs komfortní

Komfortní závěs je navržen tak, aby vyhovoval minimálně 85-90% klientů. Samozřejmostí závěsu je podpora hlavy klienta s možností umístění měkké opěrky hlavy.

Závěs rychloupínací Deluxe

Rychloupínací závěs Deluxe bez podpory hlavy byl navržen tak, aby vyhovoval minimálně 95% klientů.

Pasivní zvedák Oxford Advance

Zvedací zařízení Oxford Advance představuje velký krok v designu a funkčnosti. Díky unikátní technologii skládání patří mezi nejvíce stylové a funkční zvedáky ve své třídě.

Pasivní zvedák Oxford Presence

Zvedací zařízení Oxford Presence je zvedací zařízení schopné splnit veškeré Vaše požadavky lépe, než by jste očekávali.

Pasivní zvedák Oxford Stature

Zvedací zařízení Stature, vlajková loď divize Oxford, vychází vstříc potřebám moderních pečovatelských zařízení s opravdu vysokými nároky.

Pasivní zvedák Oxford Calibre

Mobilní závěsový pasivní zvedák Oxford Calibre je velice profesionální zvedací zařízení navržené splnit veškeré vaše požadavky na zvedání a přesun těch nejobéznějších klientů lépe, než byste očekávali.

Aktivní zvedák Oxford Journey

Aktivní zvedák Journey z divize Oxford reprezentuje nejnovější design a revoluční myšlenky.

Sprchový a toaletní vozík 110

Oblíbený hliníkový toaletní vozík s úctyhodnou nosností 130kg s velkými 10cm kolečky se čtyřmi brzdami. Područky, zádová opěrka a sedačka jsou odnímatelné a jsou potaženy polstrovanou koženkou, která je snadno omyvatelná.

Aktivní zvedák Oxford Ascend

Se svým bezkonkurenčním rozsahem pohybu může zvedák Oxford Ascend lehce přemístit pacienta z nízkého sedu do úplně vzpřímené pozice.

Závěs rychloupínací Deluxe s podporou hlavy

Rychloupínací závěs Deluxe s podporou hlavy byl navržen tak, aby vyhovoval minimálně 95% klientů.

Závěs toaletní s podporou hlavy

Tento polstrovaný toaletní závěs s podporou hlavy je nejměkčí toaletní závěs s podporou hlavy na současném trhu. 

Závěs toaletní

Tento polstrovaný toaletní závěs je nejměkčí toaletní závěs na současném trhu.

Stropní zvedák Oxford Voyager Portable

Oxford Voyager Portable spolu se systémem Easytrack poskytují vhodnou kombinaci pro vyřešení otázky zvedání a přesunu v zařízeních s pečovatelskou péči, nemocnicích, domovech a dalších.

Stropní zvedák Oxford Voyager Fixed

Stropní závěsný zvedák Oxford Voyager je ideálním řešením pro splnění Vašich potřeb týkajících se zvedání a přesunu.