Všude dobře, tak co doma? Vaše zvedací zařízení si vezměte klidně s sebou…

Novinka

Skládací elektrický vozík AURA EL

Elektrický skládací invalidní vozík AURA EL „Super lehký“ díky hliníkové konstrukci. Díky možnosti složení lze tento elektrický vozík snadno přenášet, aniž byste museli vyjímat baterie nebo jiné prvky. Ve svojí kategorii patří mezi nejjednodušeji ovládané el. vozíky na trhu. AURA EL je malý, snadno ovladatelný elektrický invalidní vozík, který lze složit několika kroky jako celek […]

Mobilní stavěcí transportní pomůcka Oxford® Switch

Oxford® Switch je navržen tak, aby pomáhal osobě se sníženou pohyblivostí při postavení se ze sedu do stoje a umožnil následný přesun z jednoho místa do druhého.

Pásový schodolez LG 2004 Basic

Pásový schodolez série LG2004 Basic je navržen a vyroben na základě dlouhodobých zkušeností a zpětných vazeb od zákazníků. Tento model vznikl jako levnější základní typ, při zachování spolehlivosti, stability, designu, technickému provedení a bezpečnosti.

Stropní zvedák Oxford Elara

Nový stropní závěsný zvedák OXFORD Elara je ideálním řešením pro splnění Vašich potřeb týkajících se zvedání a přesunu. Použitím tohoto závěsného systému budete šetřit záda jak klientům, tak i personálu.

Mobilní přenosné rampy Excellent Systems

Ať už kdekoliv v exteriéru či interiéru narazíte na překážku ve formě schodu, nerovnosti či obrubníku, máme pro Vás připraveno jednoduché a rychlé řešení.

Mobilní přenosné hliníkové rampy

Mobilní řešení jak pro uživatele invalidních vozíků a jejich doprovod, tak i pro organizace či firmy v případě neočekávaných návštěv vozíčkářů. Odlehčené přenosné hliníkové rampy v praktickém balení.

Pasivní zvedák Oxford Advance

Zvedací zařízení Oxford Advance představuje velký krok v designu a funkčnosti. Díky unikátní technologii skládání patří mezi nejvíce stylové a funkční zvedáky ve své třídě.

Aktivní zvedák Oxford Journey

Aktivní zvedák Journey z divize Oxford reprezentuje nejnovější design a revoluční myšlenky.

Stropní zvedák Oxford Voyager Portable

Oxford Voyager Portable spolu se systémem Easytrack poskytují vhodnou kombinaci pro vyřešení otázky zvedání a přesunu v zařízeních s pečovatelskou péči, nemocnicích, domovech a dalších.

Stropní zvedák Oxford Voyager Fixed

Stropní závěsný zvedák Oxford Voyager je ideálním řešením pro splnění Vašich potřeb týkajících se zvedání a přesunu.

Převěšovací stropní zvedák DUO

Tam, kde je třeba pokrýt celý byt nebo kontinuálně přesouvat pacienta je ideálním pomocníkem stropní převěšovací zvedák DUO.

Pásový schodolez LG 2004

Pásový schodolez LG2004 je díky svému jedinečnému revolučnímu a patentovanému technickému řešení nejjednodušeji manipulovatelný, obslužný a skladovatelný a je určen pro překonávání bariér v interiéru a exteriéru.

Kolečkový schodolez LG 2020

Kolečkový schodolez LG2020 (LG 2020) byl navržen tak, aby umožnil překonat téměř všechny typy schodišť jako například rovné, kruhové, zakřivené a další. Také s fantastickým dojezdem.

Kolečkový schodolez Yack

Tento kolečkový schodolez Yack nahrazuje typ LG2010 a díky snadné manipulaci, variabilitě, skladnosti a postačujícímu dojezdu díky nabíjecí integrované baterii překonáte všechny překážky ve vašem bydlišti a na Vašich cestách.

Multi schodolez Martyjoy

Elektrický vozík Vám umožní dlouhý dojezd a díky integrovanému schodolezu překonáte všechny překážky na Vašich cestách.

Elektrický rudl Donkey

Elektrický rudl Donkey je důmyslně zkonstruovaný pracovní pomocník pro každodenní přesun zboží a materiálu do schodů a ze schodů.

Kolečkový schodolez LG 2010

Tento kolečkový schodolez LG2010 byl navržen tak, aby umožnil překonat téměř všechny typy schodišť jako například rovné, kruhové, zakřivené a další.

Kolečkový schodolez LG 2010W

Tento kolečkový schodolez LG2010W je určen pro přepravu osob s mechanickým vozíkem a díky svojí fantasticky nízké hmotnosti pouhých 35kg je jedním z nejlépe manévrovatelných schodolezů na trhu.