Překonávání barier v interiéru a exteriéru v podobě schodů nebylo nikdy lehčí…

Rovná schodištová sedačka Handicare 1100

Nejužší rovná schodišťová sedačka na trhu.

Pásový schodolez LG 2004 Basic

Pásový schodolez série LG2004 Basic je navržen a vyroben na základě dlouhodobých zkušeností a zpětných vazeb od zákazníků. Tento model vznikl jako levnější základní typ, při zachování spolehlivosti, stability, designu, technickému provedení a bezpečnosti.

Elektrický evakuační vozík LG Evacu Plus EL

Elektricky poháněný Evakuační vozík je určen pro evakuaci jak zdravotně postižených osob, tak i osob s omezenou schopností pohybu. Pohyblivé pásy evakuačního vozíku zabezpečují plynulý a kontrolovatelný sestup po schodech směrem dolů.

Evakuační vozík LG Evacu Plus

Evakuační vozík LG Evacu Plus je určen pro evakuaci jak zdravotně postižených osob, tak i osob s omezenou schopností pohybu. Pohyblivé pásy evakuačního vozíku zabezpečují plynulý a kontrolovatelný sestup po schodech směrem dolů

Evakuační vozík LG Evacu

Evakuační vozík LG Evacu je určen pro evakuaci jak zdravotně postižených osob, tak i osob s omezenou schopností pohybu. Pohyblivé pásy evakuačního vozíku zabezpečují plynulý a kontrolovatelný sestup po schodech směrem dolů.

Točité schodišťové sedačky Freelift

Točité dvoumotorové schodišťové sedačky Freelift díky jedné kolejnici a bezpečně zakrytému ozubení představují elegantní řešení pro zdolávání Vašeho schodiště.

Rovné schodišťové sedačky Freelift

Rovné schodišťové sedačky Freelift a Minivator díky jedné kolejnici a důmyslně bezpečně zakrytému ozubení představují elegantní řešení pro zdolávání Vašeho schodiště.

Šikmá schodišťová plošina T80

Šikmé schodišťové plošiny usnadňují život a poskytují nezávislost a mobilitu všem imobilním klientům doma, ve veřejných prostorech a budovách a bazénech, kteří chtějí být samostatní a jsou přitom odkázaní na mechanický nebo elektrický vozík.

Přímá schodišťová plošina T80

Přímá schodišťová plošina T80 usnadňuje život a poskytuje nezávislost a mobilitu všem imobilním klientům doma, ve veřejných prostorech a budovách a bazénech.

Svislá schodišťová plošina MB1300

Svislá schodišťová plošina MB1300 usnadňuje život a poskytuje nezávislost a mobilitu všem imobilním klientům doma, ve veřejných prostorech a budovách a bazénech.

Svislá schodišťová plošina HBA300

Svislá schodišťová plošina HBA300 usnadňuje život a poskytuje nezávislost a mobilitu všem imobilním klientům doma, ve veřejných prostorech a budovách a bazénech.

Převěšovací stropní zvedák DUO

Tam, kde je třeba pokrýt celý byt nebo kontinuálně přesouvat pacienta je ideálním pomocníkem stropní převěšovací zvedák DUO.

Pásový schodolez LG 2004

Pásový schodolez LG2004 je díky svému jedinečnému revolučnímu a patentovanému technickému řešení nejjednodušeji manipulovatelný, obslužný a skladovatelný a je určen pro překonávání bariér v interiéru a exteriéru.

Kolečkový schodolez LG 2020

Kolečkový schodolez LG2020 (LG 2020) byl navržen tak, aby umožnil překonat téměř všechny typy schodišť jako například rovné, kruhové, zakřivené a další. Také s fantastickým dojezdem.

Kolečkový schodolez Yack

Tento kolečkový schodolez Yack nahrazuje typ LG2010 a díky snadné manipulaci, variabilitě, skladnosti a postačujícímu dojezdu díky nabíjecí integrované baterii překonáte všechny překážky ve vašem bydlišti a na Vašich cestách.

Multi schodolez Martyjoy

Elektrický vozík Vám umožní dlouhý dojezd a díky integrovanému schodolezu překonáte všechny překážky na Vašich cestách.

Elektrický rudl Donkey

Elektrický rudl Donkey je důmyslně zkonstruovaný pracovní pomocník pro každodenní přesun zboží a materiálu do schodů a ze schodů.

Kolečkový schodolez LG 2010

Tento kolečkový schodolez LG2010 byl navržen tak, aby umožnil překonat téměř všechny typy schodišť jako například rovné, kruhové, zakřivené a další.

Kolečkový schodolez LG 2010W

Tento kolečkový schodolez LG2010W je určen pro přepravu osob s mechanickým vozíkem a díky svojí fantasticky nízké hmotnosti pouhých 35kg je jedním z nejlépe manévrovatelných schodolezů na trhu.