Důvody proč zvolit Solift

Společnost SOLIFT s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející dodavatelská společnost nabízející řešení a celoživotní partnerství v oblasti zvedání a přesunu klientů.

Celoživotní partnerství chceme naplnit trvalým závazkem, který se týká hlavně:

 • Předvedení ZDARMA ve Vašem prostředí do 3 dnů
  Rádi Vám nezávazně předvedeme zařízení Oxford přímo ve Vašem prostředí – jen tak máte 100% jistotu, že Vám bude vše plně vyhovovat. To vše do 3 pracovních dnů po vznesení Vašeho požadavku.
 • Dovoz ZDARMA
  Po zakoupení Vám Vámi objednané zboží dovezeme ZDARMA kamkoliv po ČR dle Vašeho určení, v případě stropních systémů i ZDARMA namontujeme a samozřejmě i vždy zaškolíme obsluhu
 • Nadstandardní záruka 3 roky
  Jsme si natolik jisti perfektní kvalitou našeho zboží, že Vám na něj poskytneme nadstandardní záruku 3 roky
 • Servis následující pracovní den*
  Profesionální zařízení vyžaduje profesionální servis – v případě jakýchkoliv problémů Vás navštíví technik nejpozději následující pracovní den
  (*při nahlášení servisu do 13:00 hod)

Vize společnosti

Cílem společnosti SOLIFT je zlepšovat pracovní prostředí ošetřujícímu personálu a zvyšovat kvalitu života starších a tělesně postižených klientů potřebujících péči. Toho chceme dosáhnout poskytováním komplexních dodavatelských služeb v oblasti zvedání a přesunu klientů, zajištěním moderních, kvalitních a spolehlivých produktů a služeb splňujících požadavky evropské a národní legislativy. To vše je shrnuté do vypovídajícího motta „zvedání a přesun s lehkostí motýla“.

Solift tým