Důvody proč zvolit Solift

Společnost SOLIFT, s.r.o. je česká, rodinná, stále se rozvíjející výrobně dodavatelská společnost nabízející řešení a celoživotní partnerství v oblasti zvedání, přesunu a hygieny klientů.

Na základě více jak 13 – ti leté zkušenosti v oboru jsme reagovali na Vaše přání, požadavky a možnosti trhu a vydali jsme se na dráhu vývoje, výroby a montáže zdravotních výrobků s důrazem na kvalitu a životnost výrobků.

Celoživotní partnerství chceme naplnit trvalým závazkem, který se týká hlavně:

 • Předvedení ZDARMA ve Vašem prostředí do 3 dnů pro vybrané produkty
  Rádi Vám nezávazně předvedeme nejen zařízení Oxford přímo ve Vašem prostředí – jen tak budete mít 100% jistotu, že Vám bude vše plně vyhovovat. To vše do 3 pracovních dnů po vznesení Vašeho požadavku.
 • Dovoz ZDARMA
  Po zakoupení Vám Vámi objednané zboží dovezeme ZDARMA kamkoliv po ČR dle Vašeho určení, v případě stropních systémů, schodišťových sedaček, plošin a ramp i ZDARMA namontujeme a samozřejmě i vždy zaškolíme obsluhu.
 • Nadstandardní záruka 3 – 5 roků
  Jsme si natolik jisti perfektní kvalitou našeho zboží, že Vám na něj poskytneme nadstandardní záruku 3 – 5 roků.
 • Servis následující pracovní den*
  Na vše co vyrábíme a dodáváme děláme samozřejmě odborný a profesionální servis. Protože „profesionální zařízení“ vyžaduje profesionální servis – v případě jakýchkoliv problémů Vás navštíví technik nejpozději následující pracovní den.
  (*při nahlášení servisu do 10:00 hod)

Vize společnosti

Cílem společnosti SOLIFT, s.r.o. je zlepšovat pracovní prostředí ošetřujícímu personálu a zvyšovat kvalitu života starších a tělesně postižených klientů potřebujících péči. Toho chceme dosáhnout poskytováním komplexních výrobně dodavatelských služeb v oblasti zvedání, přesunu a hygieny klientů, zajištěním moderních, kvalitních a spolehlivých produktů a služeb splňujících požadavky evropské a národní legislativy. To vše je shrnuté do vypovídajícího motta „zvedání a přesun s lehkostí motýla“.

Solift tým