Aerte KLEAN je dalším technicky vyspělým typem dosud vyráběných a úspěšně používaných přístrojů vzduchové dezinfekce Inov-8 a Aerte AD 2.0. Je také určený k dezinfekci vzduchem se šířících a povrchových mikroorganismů, které jsou příčinou infekcí vyskytujících se v oblasti zdravotní péče (HCAIs) a na dezinfekci spouštěčů způsobujících astma a alergie. Stejně jako Aerte AD 2.0 využívá i on dvě jednoznačné a vysoce účinné metody – plazmový iontový generátor určený na uvolnění negativně nabitých iontů a ozónu a katalyzátor (látka která je v upotřebitelném zásobníku – cartridge). Vzájemnou reakcí iontů a ozónu s katalyzátorem vznikají složité chemické reakce při kterých dochází k tvorbě hydroxylových radikálů, které jsou emitovány ven z přístroje a jejich reakcí, s prostředím dochází k jeho dezinfekci a čištění.

Dezinfikátor a čistič vzduchu Aerte AD2.0

 

CO JE KLEAN

Aerte KLEAN není systém jen na čištění vzduchu, ale i na jeho dezinfekci s prokázanou schopností rapidně snížit výskyt i těch nejškodlivějších, vzduchem šířících se virů, bakterií a plísní. Podle laboratorních testů snižuje výskyt Clostridium Difficile a Methicilin-Resistant Staphylococcus Aureus (MRSA) až o 98,5 %.
Je určen ke snížení infekcí, ochranu životního prostředí a hlavně ochranu osob v uzavřených prostorách. Přístroj vytváří v uzavřených prostorách rychlou dezinfekci a je také velmi účinný při odstraňování pachů – to vše bez nutnosti cirkulace vzduchu a filtrace.
Nový přístroj s rozměry 19x14x6 cm, hmotností 700 gramů účinnosti čištění do 100 m3 a elektrickým příkonem 9,6 W je lehký, tichý, kompaktní, nenáročný na spotřebu elektrické energie a snadno ovladatelný. Na rozdíl od některých konkurenčních produktů není třeba evakuovat místnost během sanitace. Výrobek je vhodný i pro provoz v rušněji obývaném prostředí.
Je to osvědčená technologie používaná po celém světě pro nemocnice, ambulance, dentální kliniky, pečovatelské domy, zdravotní střediska, lékárny, veterinární lékařství, školy, stravovací zařízení, hotely, restaurace, wellness a antiagingová centra, uzavřené sportovní areály, domácnosti jako i další uzavřené veřejné a soukromé prostory.

 

KOUPIT PRODUKT Dezinfikátor a čistič vzduchu Aerte Klean

Klíčové vlastnosti:

 1. Nová technologie – speciálně vyvinutý pro komerční využití v nemocnicích, kancelářích, školách a dalších uzavřených prostorech s větší koncentrací lidí.
 2. Ničí viry, bakterie a plísně – výrazně snižuje biologické zatížení ve vzduchu a na površích např. MRSA a E.Coli.
 3. Efektivní proti Norovirus, Staphylococuss Aereus, Clostridium Difficile, H1N1 a chřipkovým variantám, 99,999 % efektivní proti MS2 coliphage.
 4. Kompaktní, tichý, diskrétní a jednoduchý na používání. Nízká spotřeba elektrické energie, rozměry 19x16x6 cm, hmotnost cca 700 gramů.

Technické specifikace:

 • Elektrické napájení: 12V DC, 08A , 50/60 Hz
 • Iónový/ozónový generátor: nepřetržitě zapnutý
 • Vzduchový ventilátor: 12V nepřetržitý výkon
 • Provozní indikátor: vícebarevné LED diody
 • Výstup ozónu: <0,05 ppm
 • Rozměry: 191x14x58 mm
 • Hmotnost: cca 700 gramů
 • Min. vydatnost náplně: 60 dní/24 hod
 • Umístění: stolní
 • Barva: černá / šedá
 • Ošetřený prostor: do 100 m³

Ke stažení:

Katalog