Sedání a vstávání z toaletního nebo sprchového sedátka nemusí být namáhavá a stresová záležitost. Umíme Vám zpříjemnit Vaše intimní chvilky…

Novinka

Sprchovací a koupací lůžko soline® marco

Profesionální mobilní hydraulické koupací a sprchovací lůžko soline® marco je spolehlivý, výkonný a bezpečný pomocník určený pro klienty nejen v pečovatelských zařízeních.

Novinka

Mobilní elektrické zvedací toaletní a sprchové křeslo

Mobilní elektrické zvedací toaletní a sprchové křeslo je určeno pro maximalizaci komfortu, bezpečnosti a rychlosti péče uživatele a ošetřujícího personálu.

Přesouvací podložka

Slouží pro bezpečný a lehký přesun z postele na sprchovací lůžko, z postele na postel a další. Podložka je složitelná na polovinu a součástí je i praktický obal.

Sprchovací a koupací lůžko soline® leny

Sprchovací lůžko soline® leny s elektrickým zdvihem a nosností 240 kg zajistí díky velkému zdvihu 400 mm bezpečnou, důstojnou a spolehlivou každodenní hygienu uživatelů.

Stropní zvedák Oxford Elara

Nový stropní závěsný zvedák OXFORD Elara je ideálním řešením pro splnění Vašich potřeb týkajících se zvedání a přesunu. Použitím tohoto závěsného systému budete šetřit záda jak klientům, tak i personálu.

Novinka

Bazénový zvedák soline® tiby

Elegantní nerezový bazénový zvedák soline® tiby je praktická pomůcka, která zajistí uživateli bezpečný, spolehlivý, důstojný a jednoduchý přístup do vody a z vody. Velká nosnost 150 kg.

Koupací lůžko Marina

Profesionální lůžko Marina bylo navrženo pro větší komfort a pohodlí uživatele (klienta) a ošetřujícího personálu díky hliníkové konstrukci, vysokému zdvihu a jednoduchému ovládání.

vanový zvedák Oxford Mermaid

Vanový zvedák Oxford Mermaid umožňuje klientům bezpečný přesun do vany a ven. Je pevně uchycen vedle vany nebo za ní.

Vanový zvedák RS900

Lehký vanový zvedák RS900 je určen pro zvedání a spouštění méně pohyblivých nebo omezeně pohyblivých uživatelů.

Koupací vanové a toaletní křeslo Sitzlift

Koupací vanová, sprchová a toaletní křesla Sitzlift a Liegelifter jsou víceúčelové zvedací pomůcky vhodné pro komfortní hygienu, zvedání, přesun a převoz klientů

Koupací a toaletní křeslo Flexo

Péče o pacienty (klienty) při sprchování nebo toalety je tvrdá práce. Ošetřující personál je velice zatěžován a nejvíce namáhá svoje záda. Výškově nastavitelné koupací a sprchová křesla nabízí ideální pomoc.

Koupací a toaletní křeslo Elexo

Péče o pacienty (klienty) při sprchování nebo toalety je tvrdá práce. Ošetřující personál je velice zatěžován a nejvíce namáhá svoje záda.

Sprchové lůžko Neft

Toto sprchovací lůžko splní základní požadavky pro vykonání hygieny Vašich uživatelů

Vertikální sprchový zvedák Aerolet (VE-SH)

Vertikální sprchový zvedák Aerolet „VE-SH“ je ideální pro uživatele s omezeným pohybem nebo pro uživatele s problémy ohýbání v kyčlích nebo kolenou.

Koupací a toaletní židle Tango

Sprchovací a toaletní židle Tango je profesionální komfortní židle pro zvládání hygieny pacientů / klientů.

Koupací a toaletní vozík A538

Klasický toaletní vozík určený ke sprchování a hygieně. Vozík je vhodný jak pro jednotlivce, tak instituce pečující o hendikepované. Další předností vozíku je jeho vzhled.

Sprchový a toaletní vozík 941

Klasický sprchový vozík z hliníkového rámu určený pro sprchování se stane vašim každodenním pomocníkem. Měkčená sedačka a odklápěcí područky jsou výborným pomocníkem.

Sprchový a toaletní vozík 946

Kvalitní sprchový a toaletní vozík z hliníkového rámu natřeného epoxidovou barvou má měkčený polstrovaný PU sedák, opěradlo a područky. Zádová opěrka je odnímatelná a područky jsou odklápěcí.

Sprchový a toaletní vozík 947

Kvalitní sprchový a toaletní vozík z hliníkového rámu natřeného epoxidovou barvou má měkčený polstrovaný PU sedák, opěradlo a područky. Zádová opěrka je odnímatelná a područky jsou odklápěcí.

Naklápěcí sprchový a toaletní vozík 944

Kvalitní naklápěcí sprchový a toaletní vozík je z hliníkového rámu natřeného epoxidovou barvou s měkčeným polstrovaným PU sedákem, opěradlem a područkami.

Stropní zvedák Oxford Voyager Portable

Oxford Voyager Portable spolu se systémem Easytrack poskytují vhodnou kombinaci pro vyřešení otázky zvedání a přesunu v zařízeních s pečovatelskou péči, nemocnicích, domovech a dalších.

Stropní zvedák Oxford Voyager Fixed

Stropní závěsný zvedák Oxford Voyager je ideálním řešením pro splnění Vašich potřeb týkajících se zvedání a přesunu.

Koupací závěsné lůžko Sirocco

Koupací závěsné lůžko Sirocco bylo navrženo pro větší komfort a pohodlí uživatele (klienta) a ošetřujícího personálu s důrazem na úsporu prostoru, konstrukci a jednoduché ovládání.

Koupací a toaletní židle A539

Klasický toaletní vozík určený ke sprchování a hygieně. Vozík je vhodný jak pro jednotlivce, tak instituce pečující o hendikepované. Další předností vozíku je jeho vzhled.

Sprchový a toaletní vozík 940

Díky své hliníkové konstrukci, polstrovanému sedáku a opěradlu spolu s polohovatelnými opěrkami a odnímatelnými nožními stupačkami je tento vozík často používán.

Bazénový zvedák Oxford Dipper

Bazénový zvedák Oxford Dipper je osvědčený, spolehlivý a bezpečný způsob jak zajistit pro klienta přístup do vody.