Přesun na postel, vozík či toaletu nemusí být vůbec nebezpečné dobrodružství. Ukážeme Vám jak na to…

Novinka

Sprchovací a koupací lůžko soline® marco

Profesionální mobilní hydraulické koupací a sprchovací lůžko soline® marco je spolehlivý, výkonný a bezpečný pomocník určený pro klienty nejen v pečovatelských zařízeních.

Novinka

Přesuvný vozík Koval Mover narrow

Přesuvný vozík je ideální pomocník pro přesun osob, které mají potíže s chůzí nebo stáním nejlépe pro přesuny na lůžko, židli, křeslo, toaletu a zpět.

Novinka

Mobilní elektrické zvedací toaletní a sprchové křeslo

Mobilní elektrické zvedací toaletní a sprchové křeslo je určeno pro maximalizaci komfortu, bezpečnosti a rychlosti péče uživatele a ošetřujícího personálu.

Novinka

Skládací elektrický vozík AURA EL

Elektrický skládací invalidní vozík AURA EL „Super lehký“ díky hliníkové konstrukci. Díky možnosti složení lze tento elektrický vozík snadno přenášet, aniž byste museli vyjímat baterie nebo jiné prvky. Ve svojí kategorii patří mezi nejjednodušeji ovládané el. vozíky na trhu. AURA EL je malý, snadno ovladatelný elektrický invalidní vozík, který lze složit několika kroky jako celek […]

Novinka

Mobilní skládací elektrický zvedák pro pacienty Ulisse El Cl 150

Mobilní skládací elektrický zvedák z oceli s elektro-pohonem pro 150 kg. 59 cyklů na baterii, čtyřbodová hrazdička pro závěsy. Pogumovaná kola s brzdami, nouzové zastavení a malý manévrovací prostor.

Rovná schodištová sedačka Handicare 1100

Nejužší rovná schodišťová sedačka na trhu.

Přesouvací podložka

Slouží pro bezpečný a lehký přesun z postele na sprchovací lůžko, z postele na postel a další. Podložka je složitelná na polovinu a součástí je i praktický obal.

Sprchovací a koupací lůžko soline® leny

Sprchovací lůžko soline® leny s elektrickým zdvihem a nosností 240 kg zajistí díky velkému zdvihu 400 mm bezpečnou, důstojnou a spolehlivou každodenní hygienu uživatelů.

Mobilní stavěcí transportní pomůcka Oxford® Switch

Oxford® Switch je navržen tak, aby pomáhal osobě se sníženou pohyblivostí při postavení se ze sedu do stoje a umožnil následný přesun z jednoho místa do druhého.

Pásový schodolez LG 2004 Basic

Pásový schodolez série LG2004 Basic je navržen a vyroben na základě dlouhodobých zkušeností a zpětných vazeb od zákazníků. Tento model vznikl jako levnější základní typ, při zachování spolehlivosti, stability, designu, technickému provedení a bezpečnosti.

Stropní zvedák Oxford Elara

Nový stropní závěsný zvedák OXFORD Elara je ideálním řešením pro splnění Vašich potřeb týkajících se zvedání a přesunu. Použitím tohoto závěsného systému budete šetřit záda jak klientům, tak i personálu.

Elektrický evakuační vozík LG Evacu Plus EL

Elektricky poháněný Evakuační vozík je určen pro evakuaci jak zdravotně postižených osob, tak i osob s omezenou schopností pohybu. Pohyblivé pásy evakuačního vozíku zabezpečují plynulý a kontrolovatelný sestup po schodech směrem dolů.

Evakuační vozík LG Evacu Plus

Evakuační vozík LG Evacu Plus je určen pro evakuaci jak zdravotně postižených osob, tak i osob s omezenou schopností pohybu. Pohyblivé pásy evakuačního vozíku zabezpečují plynulý a kontrolovatelný sestup po schodech směrem dolů

Evakuační vozík LG Evacu

Evakuační vozík LG Evacu je určen pro evakuaci jak zdravotně postižených osob, tak i osob s omezenou schopností pohybu. Pohyblivé pásy evakuačního vozíku zabezpečují plynulý a kontrolovatelný sestup po schodech směrem dolů.

Točité schodišťové sedačky Freelift

Točité dvoumotorové schodišťové sedačky Freelift díky jedné kolejnici a bezpečně zakrytému ozubení představují elegantní řešení pro zdolávání Vašeho schodiště.

Rovné schodišťové sedačky Freelift

Rovné schodišťové sedačky Freelift a Minivator díky jedné kolejnici a důmyslně bezpečně zakrytému ozubení představují elegantní řešení pro zdolávání Vašeho schodiště.

Mobilní přenosné rampy Excellent Systems

Ať už kdekoliv v exteriéru či interiéru narazíte na překážku ve formě schodu, nerovnosti či obrubníku, máme pro Vás připraveno jednoduché a rychlé řešení.

Mobilní přenosné hliníkové rampy

Mobilní řešení jak pro uživatele invalidních vozíků a jejich doprovod, tak i pro organizace či firmy v případě neočekávaných návštěv vozíčkářů. Odlehčené přenosné hliníkové rampy v praktickém balení.

Individuální rampy a nájezdy Excellent Systems

Ať už kdekoliv v exteriéru či interiéru narazíte na překážku ve formě schodu, nerovnosti či obrubníku, máme pro Vás připraveno jednoduché a rychlé řešení.

Koupací lůžko Marina

Profesionální lůžko Marina bylo navrženo pro větší komfort a pohodlí uživatele (klienta) a ošetřujícího personálu díky hliníkové konstrukci, vysokému zdvihu a jednoduchému ovládání.

Koupací vanové a toaletní křeslo Sitzlift

Koupací vanová, sprchová a toaletní křesla Sitzlift a Liegelifter jsou víceúčelové zvedací pomůcky vhodné pro komfortní hygienu, zvedání, přesun a převoz klientů

Koupací a toaletní křeslo Flexo

Péče o pacienty (klienty) při sprchování nebo toalety je tvrdá práce. Ošetřující personál je velice zatěžován a nejvíce namáhá svoje záda. Výškově nastavitelné koupací a sprchová křesla nabízí ideální pomoc.

Koupací a toaletní křeslo Elexo

Péče o pacienty (klienty) při sprchování nebo toalety je tvrdá práce. Ošetřující personál je velice zatěžován a nejvíce namáhá svoje záda.

Sprchové lůžko Neft

Toto sprchovací lůžko splní základní požadavky pro vykonání hygieny Vašich uživatelů

Pasivní zvedák Oxford Advance

Zvedací zařízení Oxford Advance představuje velký krok v designu a funkčnosti. Díky unikátní technologii skládání patří mezi nejvíce stylové a funkční zvedáky ve své třídě.

Pasivní zvedák Oxford Presence

Zvedací zařízení Oxford Presence je zvedací zařízení schopné splnit veškeré Vaše požadavky lépe, než by jste očekávali.

Pasivní zvedák Oxford Stature

Zvedací zařízení Stature, vlajková loď divize Oxford, vychází vstříc potřebám moderních pečovatelských zařízení s opravdu vysokými nároky.

Pasivní zvedák Oxford Calibre

Mobilní závěsový pasivní zvedák Oxford Calibre je velice profesionální zvedací zařízení navržené splnit veškeré vaše požadavky na zvedání a přesun těch nejobéznějších klientů lépe, než byste očekávali.

Koupací a toaletní židle Tango

Sprchovací a toaletní židle Tango je profesionální komfortní židle pro zvládání hygieny pacientů / klientů.

Koupací a toaletní vozík A538

Klasický toaletní vozík určený ke sprchování a hygieně. Vozík je vhodný jak pro jednotlivce, tak instituce pečující o hendikepované. Další předností vozíku je jeho vzhled.

Aktivní zvedák Oxford Journey

Aktivní zvedák Journey z divize Oxford reprezentuje nejnovější design a revoluční myšlenky.

Sprchový a toaletní vozík 941

Klasický sprchový vozík z hliníkového rámu určený pro sprchování se stane vašim každodenním pomocníkem. Měkčená sedačka a odklápěcí područky jsou výborným pomocníkem.

Sprchový a toaletní vozík 110

Oblíbený hliníkový toaletní vozík s úctyhodnou nosností 130kg s velkými 10cm kolečky se čtyřmi brzdami. Područky, zádová opěrka a sedačka jsou odnímatelné a jsou potaženy polstrovanou koženkou, která je snadno omyvatelná.

Sprchový a toaletní vozík 946

Kvalitní sprchový a toaletní vozík z hliníkového rámu natřeného epoxidovou barvou má měkčený polstrovaný PU sedák, opěradlo a područky. Zádová opěrka je odnímatelná a područky jsou odklápěcí.

Sprchový a toaletní vozík 947

Kvalitní sprchový a toaletní vozík z hliníkového rámu natřeného epoxidovou barvou má měkčený polstrovaný PU sedák, opěradlo a područky. Zádová opěrka je odnímatelná a područky jsou odklápěcí.

Aktivní zvedák Oxford Ascend

Se svým bezkonkurenčním rozsahem pohybu může zvedák Oxford Ascend lehce přemístit pacienta z nízkého sedu do úplně vzpřímené pozice.

Naklápěcí sprchový a toaletní vozík 944

Kvalitní naklápěcí sprchový a toaletní vozík je z hliníkového rámu natřeného epoxidovou barvou s měkčeným polstrovaným PU sedákem, opěradlem a područkami.

Stropní zvedák Oxford Voyager Portable

Oxford Voyager Portable spolu se systémem Easytrack poskytují vhodnou kombinaci pro vyřešení otázky zvedání a přesunu v zařízeních s pečovatelskou péči, nemocnicích, domovech a dalších.

Stropní zvedák Oxford Voyager Fixed

Stropní závěsný zvedák Oxford Voyager je ideálním řešením pro splnění Vašich potřeb týkajících se zvedání a přesunu.

Převěšovací stropní zvedák DUO

Tam, kde je třeba pokrýt celý byt nebo kontinuálně přesouvat pacienta je ideálním pomocníkem stropní převěšovací zvedák DUO.

Koupací a toaletní židle A539

Klasický toaletní vozík určený ke sprchování a hygieně. Vozík je vhodný jak pro jednotlivce, tak instituce pečující o hendikepované. Další předností vozíku je jeho vzhled.

Sprchový a toaletní vozík 940

Díky své hliníkové konstrukci, polstrovanému sedáku a opěradlu spolu s polohovatelnými opěrkami a odnímatelnými nožními stupačkami je tento vozík často používán.

Pásový schodolez LG 2004

Pásový schodolez LG2004 je díky svému jedinečnému revolučnímu a patentovanému technickému řešení nejjednodušeji manipulovatelný, obslužný a skladovatelný a je určen pro překonávání bariér v interiéru a exteriéru.

Kolečkový schodolez LG 2020

Kolečkový schodolez LG2020 (LG 2020) byl navržen tak, aby umožnil překonat téměř všechny typy schodišť jako například rovné, kruhové, zakřivené a další. Také s fantastickým dojezdem.

Kolečkový schodolez Yack

Tento kolečkový schodolez Yack nahrazuje typ LG2010 a díky snadné manipulaci, variabilitě, skladnosti a postačujícímu dojezdu díky nabíjecí integrované baterii překonáte všechny překážky ve vašem bydlišti a na Vašich cestách.

Multi schodolez Martyjoy

Elektrický vozík Vám umožní dlouhý dojezd a díky integrovanému schodolezu překonáte všechny překážky na Vašich cestách.

Elektrický rudl Donkey

Elektrický rudl Donkey je důmyslně zkonstruovaný pracovní pomocník pro každodenní přesun zboží a materiálu do schodů a ze schodů.

Kolečkový schodolez LG 2010

Tento kolečkový schodolez LG2010 byl navržen tak, aby umožnil překonat téměř všechny typy schodišť jako například rovné, kruhové, zakřivené a další.

Kolečkový schodolez LG 2010W

Tento kolečkový schodolez LG2010W je určen pro přepravu osob s mechanickým vozíkem a díky svojí fantasticky nízké hmotnosti pouhých 35kg je jedním z nejlépe manévrovatelných schodolezů na trhu.