Sedání a vstávání z toaletního nebo sprchového sedátka nemusí být namáhavá a stresová záležitost. Umíme Vám zpříjemnit Vaše intimní chvilky…

Novinka

Přesuvný vozík Koval Mover narrow

Přesuvný vozík je ideální pomocník pro přesun osob, které mají potíže s chůzí nebo stáním nejlépe pro přesuny na lůžko, židli, křeslo, toaletu a zpět.

Novinka

Mobilní skládací elektrický zvedák pro pacienty Ulisse El Cl 150

Mobilní skládací elektrický zvedák z oceli s elektro-pohonem pro 150 kg. 59 cyklů na baterii, čtyřbodová hrazdička pro závěsy. Pogumovaná kola s brzdami, nouzové zastavení a malý manévrovací prostor.

Mobilní stavěcí transportní pomůcka Oxford® Switch

Oxford® Switch je navržen tak, aby pomáhal osobě se sníženou pohyblivostí při postavení se ze sedu do stoje a umožnil následný přesun z jednoho místa do druhého.

Stropní zvedák Oxford Elara

Nový stropní závěsný zvedák OXFORD Elara je ideálním řešením pro splnění Vašich potřeb týkajících se zvedání a přesunu. Použitím tohoto závěsného systému budete šetřit záda jak klientům, tak i personálu.

Vertikální sprchový zvedák Aerolet (VE-SH)

Vertikální sprchový zvedák Aerolet „VE-SH“ je ideální pro uživatele s omezeným pohybem nebo pro uživatele s problémy ohýbání v kyčlích nebo kolenou.

Sprchový zvedák Aerolet (SH)

Diagonální sprchový zvedák Aerolet „SH“ je ideální pro uživatele s omezeným pohybem nebo pro uživatele s problémy ohýbání v kyčlích nebo kolenou.

Toaletní zvedák s bidetem Aerolet Vertical Bidet (VE-BI)

Vertikální toaletní zvedák s bidetem Aerolet Vertical Bidet „VE-BI“ je správná volba pro ty klienty, kteří mají problémy se vstáváním, mají omezenou funkci paží nebo rukou a mívají problémy s úklidem po defekaci.

Toaletní zvedák s bidetem Aerolet Universal Bidet (UB)

Diagonální toaletní zvedák s univerzálním bidetem Aerolet Universal Bidet „UB“ je správná volba pro ty klienty, kteří mají problémy se vstáváním, mají omezenou funkci paží nebo rukou a mívají problémy s úklidem po defekaci.

Toaletní zvedák s bidetem Aerolet Bidet (BI)

Diagonální toaletní zvedák s bidetem Aerolet Bidet „BI“ je správná volba pro ty klienty, kteří mají problémy se vstáváním, mají omezenou funkci paží nebo rukou a mívají problémy s úklidem po defekaci.

Vertikální toaletní zvedák Aerolet Standard (VE-ST)

Vertikální toaletní zvedák Aerolet Standard „VE-ST“ je správná volba pro ty klienty, kteří mají problémy se vstáváním, mají omezenou funkci paží nebo rukou a mívají problémy s úklidem po defekaci

Vertikální toaletní zvedák Aerolet Small (VE-SM)

Vertikální toaletní zvedák Aerolet Small „VE-SM“ je správná volba pro ty klienty, kteří mají problémy se vstáváním, mají omezenou funkci paží nebo rukou a mívají problémy s úklidem po defekaci.

Novinka

Naklápěcí toaletní zvedák soline® bibi

Profesionální toaletní zvedák soline® bibi je certifikovaný zdravotní prostředek, který nabízí bezpečnou, pohodlnou, kontrolovanou a ideální podporu pro dosažení správného přirozeného pohybu sedání a vstávání z toalety.

Diagonální toaletní zvedák Aerolet Standard (ST)

Diagonální toaletní zvedák Aerolet Standard „ST“ je správná volba pro ty klienty, kteří mají problémy se vstáváním, mají omezenou funkci paží nebo rukou a mívají problémy s úklidem po defekaci.

Diagonální toaletní zvedák Aerolet Small (SM)

Diagonální toaletní zvedák Aerolet Small „SM“ je správná volba pro ty klienty, kteří mají problémy se vstáváním, mají omezenou funkci paží nebo rukou a mívají problémy s úklidem po defekaci.

Diagonální toaletní zvedák Aerolet 24 Volt (24V)

Diagonální toaletní zvedák Aerolet 24 Volt „24V“ je správná volba pro ty klienty, kteří nemají možnost napojit klasické toaletní zvedáky na zdroj elektrické energie.

Pasivní zvedák Oxford Advance

Zvedací zařízení Oxford Advance představuje velký krok v designu a funkčnosti. Díky unikátní technologii skládání patří mezi nejvíce stylové a funkční zvedáky ve své třídě.

Pasivní zvedák Oxford Presence

Zvedací zařízení Oxford Presence je zvedací zařízení schopné splnit veškeré Vaše požadavky lépe, než by jste očekávali.

Pasivní zvedák Oxford Stature

Zvedací zařízení Stature, vlajková loď divize Oxford, vychází vstříc potřebám moderních pečovatelských zařízení s opravdu vysokými nároky.

Pasivní zvedák Oxford Calibre

Mobilní závěsový pasivní zvedák Oxford Calibre je velice profesionální zvedací zařízení navržené splnit veškeré vaše požadavky na zvedání a přesun těch nejobéznějších klientů lépe, než byste očekávali.

Aktivní zvedák Oxford Journey

Aktivní zvedák Journey z divize Oxford reprezentuje nejnovější design a revoluční myšlenky.

Aktivní zvedák Oxford Ascend

Se svým bezkonkurenčním rozsahem pohybu může zvedák Oxford Ascend lehce přemístit pacienta z nízkého sedu do úplně vzpřímené pozice.

Stropní zvedák Oxford Voyager Portable

Oxford Voyager Portable spolu se systémem Easytrack poskytují vhodnou kombinaci pro vyřešení otázky zvedání a přesunu v zařízeních s pečovatelskou péči, nemocnicích, domovech a dalších.

Stropní zvedák Oxford Voyager Fixed

Stropní závěsný zvedák Oxford Voyager je ideálním řešením pro splnění Vašich potřeb týkajících se zvedání a přesunu.

Diagonální toaletní zvedák Aerolet Bariatric (BA)

Diagonální toaletní zvedák Aerolet Bariatric „BA“ je správná volba pro ty klienty, kteří mají problémy díky vyšší váze se vstáváním, mají omezenou funkci paží nebo rukou a mívají problémy s úklidem po defekaci.